Wydarzenia

UMG

12 kwietnia 2019 roku w godzinach 9:00 - 14:00 serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli na Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, który odbędzie się w budynku głównym uczelni (ul. Morska 81-87, Gdynia) oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego (al. Jana Pawła II 3, Skwer Kościuszki w Gdyni).

Seminarium

Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki zaprasza na otwarte seminarium, podczas którego referat wygłosi mgr inż. Marta Mieczyńska.

 

Zapraszamy do udziału w II edycji Mistrzostw Polski Programistów PLC. Wydarzenie, objęte patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbędzie się 16 marca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej i połączone będzie z konkursem dla najlepszych programistów, targami firm oraz prelekcjami. Zgłoszenia trwają od 1 do 17 lutego. 


Więcej informacji: 

USA
Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają wszystkich studentów do udziału w Targach Pracy Wakacyjnej w USA. Targi to rozmowy na żywo z amerykańskimi firmami, rozwój osobiaty, sprawdzenie zdolności językowych, natomiast praca w USA to świetny wpis do CV i start kariery. 
 
ABY ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA TARGI, NALEŻY ZROBIĆ TRZY KROKI:
1. Zarejestrować się na stronie HTTPS://BIT.LY/APLIKACJAUSA

Strony

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

Kalina Detka
24.03.2017
Wprowadzenie:
I.Wierzbowska 24.03.2017
Ostatnia modyfikacja:
B.Barzowska 04.01.2019